top of page
Invest for Excel
Power Consumer
Vademekum

Oprogramowanie Invest for Excel stanowi rozwiązanie dla budżetowania kapitałowego i wyceny w ponad 1,500 organizacjach, 48 krajach na świecie.

 

Program łączy najlepsze praktyki w planowaniu finansowym przedsięwzięć inwestycyjnych z wiedzą
z kilku dziedzin - metody dyskontowania przepływów pieniężnych i standardów MSSF.

Funkcjonalność Invest for Excel jest niezależna od rodzaju lub wielkości biznesu. Jest używany przez małe i średnie firmy, podmioty użyteczności publicznej czy prywatnych inwestorów. Dla dużych korporacji program stanowi nie tylko narzędzie do opracowania rachunków efektywności inwestycji, ale wprowadza też standardy w całym procesie planowania. Program może być zastosowane w wielu obszarach modelowania przepływów środków pieniężnych, np.:

  • Studium wykonalności projektów inwestycyjnych

  • Kalkulacje post-audytowe

  • Wyceny (przejęcia)

  • Testy na trwałość utraty wartości

  • Planowanie biznesowe

  • Outsourcing

  • Kalkulacje cyklu życia produktu

  • Planowanie strategiczne

  • Modelowanie przepływów pieniężnych - projekty m.in. inwestycyjne, badawczo-rozwojowe, marketingowe, zatrudnienia i inne

  • Finansowanie inwestycji

Komu potrzebny jest Invest for Excel ?

Duże przedsiębiorstwa mogą usprawnić procesy analityczne poprzedzające podjęcie decyzji inwestycyjnych. Invest for Excel może stanowić pomocną płaszczyznę w rozmowach laików z ekspertami finansowymi. Narzędzie to nie jest przeznaczone wyłącznie dla działów finansowych, inwestycyjnych bądź kontrolnych. W kalkulację inwestycji w łatwy sposób może również zostać zaangażowany personel produkcyjny, kierownicy marketingu czy koordynatorzy projektów. Invest for Excel umożliwia przeprowadzanie kalkulacji w zdecentralizowany sposób dzięki standardowym rozwiązaniom.

Dzięki szybkim i przejrzystym kalkulacjom, małe i średnie przedsiębiorstwa mogą planować inwestycje w wydajniejszy sposób.

Inwestorzy mogą w przejrzysty sposób ocenić rentowność możliwości związanych z prowadzoną przez nich działalnością. Od użytkowników nie wymaga się doskonałej znajomości formuł programu Excel, ponieważ funkcje oprogramowania dostarczają wszystkie pożądane wyniki.

Dla sektora publicznego Invest for Excel oferuje długo oczekiwane narzędzie pomagające uzasadniać wnioski inwestycyjne.

Producentem programu jest firma Datapartner Oy z Finlandii.

Power Consumer

Power Consumer to aplikacja, która pozwala firmom poznać zachowania i preferencje klientów oraz śledzić efektywność pracowników, przedstawicieli handlowych, dostawców. Poznaj swoich klientów i osiągnij sukces z Power Consumer!

 

Współczesne możliwości analizy zachowań konsumentów, shopperów, użytkowników produktów czy usług, są niemal nieograniczone i można śledzić je na wielu poziomach. Pomagają w tym najnowsze technologie.

 

Poznaj swoich klientów

 

Power Consumer służy firmom, które na konkurencyjnym rynku postanowiły wyróżnić się znajomością potrzeb klientów i jakością obsługi, a także zbudować trwałą relację z konsumentami. Oprogramowanie umożliwia ocenę zadowolenia klienta, analizę zebranych danych z wykorzystaniem wskaźnika NPS (określenie liczby zwolenników oraz osob, które nie polecą marki znajomym), kontrolę jakości produktów i świadczonych usług.

 

Nowe możliwości

 

Power Consumer jest zaprojektowany i zbudowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i metodologii zapewniających efektywną integrację i rozbudowę o kolejne funkcjonalności. Współpracuje ze wszystkimi rodzajami urządzeń mobilnych i stacjonarnych. W zależności od wersji, może być zintegrowany z kasami fiskalnymi i generować raporty. Za jego pośrednictwem można nie tylko ułożyć ankietę dla klienta, akcję lojalnościową, ale także zbadać stopień zadowolenia klienta z obsługi w sklepie.

 

Nieograniczone źródło wiedzy

 

Power Consumer pozwala również śledzić efektywność działań poszczególnych pracowników, co wpływa na jakość obsługi, po którą klienci chętnie wrócą. System może pracować w wielu punktach naraz, w wielu różnych lokalizacjach. Zbierane dane są dostępne on-line, 24 godziny na dobę. Dzięki zdobytej wiedzy o satysfakcji klienta można wyselekcjonować dobre praktyki obsługi klientów oraz śledzić ich upodobania.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany Power Consumer kliknij tutaj.

Wademekum Regionalne

Odwiedzanie nowych miejsc nigdy nie było tak proste – niezbędnik turysty, czyli mapy, przewodniki
i informatory w jednej w funkcjonalnej i łatwej w użytkowaniu aplikacji Wademekum Regionalne.

Wystarczy pobrać aplikację, a wszystkie aktualne informacje dotyczące regionu pojawią się na smartfonie lub tablecie.

 

Wademekum Regionalne to innowacyjny nośnik materiałów promujących region, działa za pośrednictwem technologii mobilnych – bez drukowania tysięcy broszurek i mapek pozwala dotrzeć do turysty z aktualnymi informacjami dotyczącymi regionu.

 

Koniec z żmudnym wertowaniem katalogów bądź wyszukiwaniem informacji w Internecie – wystarczy kilka kliknięć, by turysta zaznajomił się miejscami, które koniecznie musi zobaczyć. Aplikacja wykracza poza ramy zwykłej aplikacji turystycznej – stanowi również innowacyjny kanał komunikacyjny z mieszkańcami miasta.

Wademekum Regionalne to lepsza promocja regionu, opieka nad turystami i kontakt z mieszkańcami.

 

Źródło informacji o regionie

 

Podstawową funkcją Wademekum Regionalnego jest informator o miejscach dostępnych w regionie. Aplikacja pozwala wyświetlić informacje o lokalizacji, a dane nie muszą ograniczać się do suchego tekstu. Każdemu obiektowi możemy przypisać galerię zdjęć, mapę, dane kontaktowe, a nawet wgrać ścieżkę audio z lektorem czytającym informacje o miejscu. Aplikacja, oprócz informacji o wybranych punktach, umożliwia również stworzenie tras turystycznych, które zawierają przynajmniej kilka punktów turystycznych blisko siebie. Skorzystanie z gotowej trasy pozwala zaproponować turystom wycieczki tematyczne, lepiej określić czas poświęcony na zwiedzanie, a także uzyskać informacje dotyczące okolicy.

 

Kanał Komunikacyjny

 

Rozwój technologiczny umożliwia zmniejszenie dystansu między mieszkańcem, a instytucją. Wykorzystując potencjał mobilnych technologii, Wademekum Regionalne pozwala w łatwy sposób nadawać komunikaty dla społeczności regionu informując o aktualnych działaniach bądź zagrożeniach. Dzięki nim mieszkańcy mogą szybko dowiedzieć się m.in. o zmianach w organizacji ruchu drogowego miasta lub otrzymać ostrzeżenia dotyczące niesprzyjających warunków pogodowych. Wykorzystanie wszystkich możliwych kanałów informacyjnych pozwala lepiej komunikować się ze społecznością zwiększając tym samym zaufanie

do władz regionu.

 

Przewodnik po wydarzeniach artystycznych

 

Aplikacja umożliwia kompleksową komunikację z uczestnikami imprez masowych. Pozwala użytkownikom wyszukać trwające festiwale oraz sprawdzić daty zbliżających się eventów.

Festiwale odbywające się w wielu lokalizacjach wymagają czytelnej komunikacji z uczestnikiem, a nasza aplikacja pozwala w przejrzysty sposób powiązać miejsca i daty związane z danym wydarzeniem.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany Wademekum Regionalnym kliknij tutaj.

Please reload

01.     <Invest for Excel>

 

02.                                 <Power Consumer>

 

03.                                                             <Wademekum Regionalne>

bottom of page